Kategoriler

HAKKIMIZDA

hakkımızda

                                                                                                                    HM DEDEKTÖR - Her Marka Dedektör

Hizmet verdiği sektör içerisinde yenilikçi bir anlayış ile çalışmalar yürüten HM Dedektör, ürün portföyünde bulunan metal dedektörler ile piyasa içerisindeki kaliteli ürün ihtiyacını karşılayan çok önemli bir isim olmuştur. Kuruluş merkezi olarak İstanbul’da faaliyetler yürüten firma, müşteri odaklı alışveriş faaliyetleri ile bu alanda ürün talebinde bulunan müşterilerinin çözüm ortağı olarak piyasada kendine çok önemli bir yer edinmiştir. Satış aşamasında yılların tecrübesi ile sorunsuz hizmetler vermenin yanında başarılı ekibi ile de kısa zamanda sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Hem satış öncesinde hem de satış sonrasında sağladığı kaliteli ve çözüm odaklı hizmetleri ile her an müşterilerinin iş ortağı olarak yanında olmakta ve tüm hizmetlerinde memnuniyet elde etmektedir.

Metal dedektörler teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yenilenmekte ve daha ileri teknoloji özellikleri eklenerek kullanıcıların istifadesine sunulmakta, HM dedektör de tüm ürün başlıkları içerisinde en son teknoloji ve en yüksek performanslı ürünleri sunarak kullanıcıların işini maksimum derecede kolaylaştırmaktadır. Bu gelişmeleri yakından takip edebilmekte büyük bir profesyonellik ve geniş bir ufuk gerektirmektedir. Firma bu bilinç ile oluşturduğu geniş küresel ağı ile bu alandaki yenilikleri an be an takip etmekte ve oluşan ihtiyaçlara en doğru ve profesyonel şekilde çözümler sunmaktadır.

İster yurt içinde ister yurt dışında bu kaliteli hizmet anlayışı ile satış yapan firma, dünyanın neresinde olursanız olun bu yenilikleri ayağınıza getirme misyonu ile çalışmalarını sürekli güncel tutmaktadır. Arazi çalışmaları yapan arkeoloji, inşaat, yer atlında gömü, su kaynağı ya da değerli metal arayan bireyler için de çok yüksek performanslar sunan ürünleri ile HM dedektör, bu alanda çalışmalar yapan tüm müşterilerinin işlerini çok pratik hale getirmektedir. Bu cihazların en önemli özelliği ise sinyal işleme metotlarını kullanmaları olmakta ve bu sayede altın, bakır ve gümüş gibi hatta yer altı su kaynaklarının bile ayrıştırılmasını sağlamaktadır. Bu alanda zemin etüdü yapan her kullanıcı için çok büyük kolaylıklar sunan bu cihazlar, performansları ile pek çok alanda çok önemli bir iş gücünü hafifletmektedir.

Dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme ve radar ürün kategorileri başlıkları altında piyasanın en yüksek teknolojilerini kullanan cihazlara yer verilmekte ve kullanıcıların ihtiyaç duydukları tüm özellikleri içermeli itibari ile de her alışverişte yüzde yüz memnuniyet elde edilmektedir. Bu nedenle müşterileri ile iş ortaklığı kuran HM Dedektör, sektörünün öncü firmalarından biri olarak ta başarılı hizmetler sürdürmektedir. Hedef olarak; yeniliklere açık, teknolojiyi sürekli takip eden ve kendini sürekli güncel tutarak her satışından daima en iyisini sunmaya çalışan firma, çalışma sistemi içerisinde daima etik değerlerini ön planda tutmaktadır. Kalıcı çözümleri, son teknoloji ürünleri, satış öncesi ve sonrası mükemmel destekleri ile HM Dedektör, tüm hizmetlerinde memnuniyet alan bir firma olma ideali ile çalışmalar yürütmektedir.