Kategoriler

Toplam 102 blog | 1. Sayfa
Yeni Başlayanlar İçin Dedektör Kullanımı 1
15.01.2022
Yeni Başlayanlar İçin Dedektör Kullanımı

Yeni başlayanlar için dedektör kullanımı oldukça kafa karıştırıcı olabilmektedir. Pek çok farklı özelliği bulunan dedektörlerin çalışma şekli, frekans ayarları, derinlik ve stabilite ayarlarını iyi yapmak ve hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğini bilmek aranılan malzemenin daha kolay bulunmasını sağlamaktadır.
Altın Arama Dedektör Fiyatları
15.01.2022
Altın Arama Dedektör Fiyatları

Dedektör kullanımı genellikle izlediğimiz filmlerde görülen bir cihaz olsalar da günlük hayatta da kullanan insan sayısı vardır. Bu insanlar dedektörleri hazinecilik faaliyetleri için kullandığı gibi farklı amaçlı kullanımları da görülür.
Dedektör Nasıl Kullanılır ?
15.01.2022
Dedektör Nasıl Kullanılır ?

Dedektör sonuç olarak bir cihazdır. Bu cihazın özellikleri olarak içerisinde teknikliğini sağlayan unsurlar yer alır. Kullanımın gerçekleşmesi için seçilen ayarlar ile çalışmaya başlayan dedektörler çeşitli ülkelerde de kullanılan bir dedektör olduğunda teknik bilgiler için farklı dil seçenekleri olabiliyor. Bu seçeneği kendi dilinize getirmeniz anlama konusunda sıkıntı yaşamanıza da engel olur. Çünkü anlayamadığınız ayarlar ile cihazı kullanmak çok zor olur.
Dedektörlerin Çalışma Sistemi
17.12.2021
Dedektörlerin Çalışma Sistemi

Define bulmak için tasarlanmış olan dedektörlerin çalışma sistemi, genel olarak yeraltına frekans gönderilerek sinyaller aracılığıyla yeraltında maden olduğunu göstermektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte dedektör tasarımında da yeniliklere gidilerek, LCD ekran kullanımı, maden ve element ayrımlarını olan farklı modeller de çıkmış aynı zamanda kara ve suda define arama teknolojiis ilerlemeye başlamıştır.
En İyi Altın Bulma Dedektörü
17.12.2021
En İyi Altın Bulma Dedektörü

Dedektör kelime anlamı olarak bir malzemeyi bulmayı sağlayan bulucu cihazlardır. Elektrik sayesinde çalışmasını gösterebilen bu cihazlarda altın arama konusunda da tercih edilir. Gereksiz sürekli kazı çalışmalarının yapılması yerine altın arama dedektörü sayesinde kazı çalışmaları hızlı ve kolay gerçekleşir.
Altın Arama Dedektörü
17.12.2021
Altın Arama Dedektörü

Dedektör kullanımı genellikle izlediğimiz filmlerde görülen bir cihaz olsalar da günlük hayatta da kullanan insan sayısı vardır. Bu insanlar dedektörleri hazinecilik faaliyetleri için kullandığı gibi farklı amaçlı kullanımları da görülür. Tarihi eser kaçakçılığı yapmadan devlet ile iş birliği içerisinde olan bireyler bu sebeple dedektörler konusunda bir araştırma içerisine de girerler.
Sahilde Dedektör Kullanımı Yasal mı ?
16.12.2021
Sahilde Dedektör Kullanımı Yasal mı ?

Sahilde dedektör kullanımı yasal mı? Sahilde dedektör kullanımının detayları pek çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Dedektör ile define ve hazine aranması ülkemiz sınırları içerisinde belirli bir kanun çerçevesinde sınırlandırılmaktadır.
2022 Dedektör Çeşitleri ve Fiyatları
10.12.2021
2022 Dedektör Çeşitleri ve Fiyatları

Dedektör çeşitleri ülkemizde özellikle define meraklıları tarafından araştırılan cihazlardır. Alan tarama cihazı ya da altın arama dedektörü gibi isimlerle adlandırılmasının yanı sıra altın başta olmak üzere tarihi kalıntı ve para çeşitlerinin bulunması amacıyla kullanılır. Yazımızda dedektör çeşitlerine, ürünlerin ayrıntılarına ve fiyatlandırmalarına dair bilgilere yer veriyor olacağız.
Dedektör Kaç Metre Çeker ?
09.12.2021
Dedektör Kaç Metre Çeker?

Bu soru genelde yeni ürün alacaklar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bazı kişiler tarafından ürün satışı için gerçekçi olmayan rakamlar sunulsa da aslında ürün çeşitlerinin çekme ölçüsü aşağı yukarı bellidir. Dedektör derinliği metal boyutuna, metal cinsine ve hatta konumuna göre değişiklik göstermektedir.
Dedektör Fiyatları Nedir
07.12.2021
Dedektör Fiyatları

Dedektör fiyatları, çeşitli etkenlere göre belirlenmektedir. Dedektörlere sahip olmak isteyen kişilerin en fazla önem verdiği konulardan bir tanesi dedektör fiyatlarıdır. Bu doğrultuda fiyatların modellere göre değiştiğini bu konuda bilgi vermenin mümkün olmadığını ifade edebiliriz. Bu noktada dedektörler ile ilgili diğer detayları aşağıdaki gibi inceleyebiliriz.