Kategoriler

Toplam 92 blog | 1. Sayfa
En İyi Altın Dedektörü Hangisidir
31.10.2021
En İyi Altın Dedektörü Hangisidir ?

En İyi Altın Dedektörü hangisidir sorusunu cevaplamadan önce ilk olarak altın dedektörü olarak merak edilen kavram nedir onu incelemek gerekmektedir. Bu kategori altında incelediğimiz dedektörlerin diğer define dedektörlerinden farkları doğada bulunan ‘nugget’ olarak da bilinen altın parçacıklarına daha duyarlı olmalarıdır. Bu yazımızda sizlere altın dedektör çeşitleri nelerdir, altın dedektör fiyatları ne kadardır bunlar hakkında bilgi vermeyi hedeflemekteyiz.
Define Dedektörü Satışı
28.10.2021
Define Dedektörü Satışı

Define dedektörü, yer altına veya kaya içine saklanmış değerli veya değersiz metallerin radyo frekansları ile tespit edilmesinde kullanılan cihazların genel ismidir. Piyasadaki en çok tercih edilen popüler dedektör çeşitleri kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterir.

Bu yazımızda başlıca define dedektör fiyatları ve özellikleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
En İyi Altın Arama Dedektörü
21.10.2021
En İyi Altın Arama Dedektörü

En iyi altın arama dedektörü sorusu oldukça fazla sorulan cevaplandırılması gereken ciddi bir konu aslında dedektör çeşitleri çoğaldıkça farklı fiyatlar ve modeller görür olduk fakat bunların hangisinin sizin için daha işe yarar olduğunu nasıl karar verebileceğinizi sizlere öğreteceğiz.
2. El Dedektörler
04.09.2021
2. El Dedektörler

Dedektörler özellikle değerli madenlerin ve definelerin tespit edilerek yer altından çıkarılması için kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler elektromanyetik dalgalar ile çalışır ve bu dalgalar aranan ürün türüne temas ettiğinde sizi sesli ve ışıklı sistemi ile uyarır.

Dedektörlerin profesyonel olarak kullanılmasının yanında hobi amaçlı tercih edildiği durumlar da bulunuyor. Bu nedenle 2. el dedektör almak birçok kişi olağan ve istenen bir durumdur.
Alan Tarama Dedektörü
04.09.2021
Alan Tarama Dedektörü

Alan tarama dedektörü, içerdiği özel sistem ve teknoloji ile toprağın altında bulunan alanı detaylı bir şekilde taramanızı sağlayan özel cihazlardır. Bu cihazlar profesyonel bir iş için kullanılabileceği gibi hobi amaçlı yaptığınız taramalarda da kullanıma uygundur.

Çeşitli alan tarama dedektör modelleri ile değişik özelliklerden yararlanarak işlem yapmak istediğiniz alanın altında neler bulunduğu anlayabilirsiniz. Her bir cihazın kendine özel özellikleri ve fonksiyonları bulunur.
Yer Altı Görüntüleme Dedektörü
04.09.2021
Yer Altı Görüntüleme Dedektörü

Toprağın altında bulunan alanların ve su kaynaklarının bulunması için toprağın altının görülmesi gerekir. Normal göz ile toprak altının görülmesi mümkün değildir. Ancak sizlere sunduğumuz yer altı görüntülüme dedektörü ile toprağa herhangi bir işlem uygulamadan altını görebilirsiniz.

Çeşitli yer altı görüntüleme dedektörlerimiz ile amacınıza ve beklentilerinize uygun dedektörü elde edebilirsiniz. Dedektörler kendi türlerine göre belirli derinliklerde ya da su bulma, maden bulma, boşluk bulma amaçları ile kullanılabilir.
Define Dedektörü Nedir?
04.09.2021
Define Dedektörü Nedir?

Birbirinden farklı define dedektörüleri modellerimiz ile başarılı bir şekilde değerli madenlerin tespitini yapabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hizmet sunan dedektörlerimiz toprağın altında bulunan değerli madenlerin kolaylıkla bulunmasını sağlar.

Çeşitli dedektör modellerimiz ile sizin amacınıza ve uygulama gerçekleştireceğiniz araziye uygun dedektörleri bulabilir ve arama işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Define Çubuğu Güvenilir Mi ?
13.07.2021
Define Çubuğu Güvenilir Mi ?

Alan arama cihazı denilince ilk akla gelen dedektörler oluyor. Ancak günümüzde sadece dedektörler ile sınırlı kalınmadığını belirtmek gerek. Örneğin son dönemin gözde arama cihazı olarak define çubuğu öne çıkmıştır. Ve kullananların çoğu da memnun kalmıştır. İlk etapta:
Define Arama İzni
03.07.2021
Define Arama İzni

Bir çok insanın tarihi alanlarda, farklı yerlerdeki mağaralarda ya da civar köylerde altın bulma ya da define arama hikayelerini duymayan neredeyse yoktur. Bunların büyük bir kısmı yasa dışı yapılsa da önemli bir çoğunluğu da define arama izni alınarak yapılmaktadır.

Define aramak, bir açıdan zenginliği aralayan bir yol gibi gözükse de, çoğu define avcısı bu işlemleri bir hobi olarak gerçekleştirmektedir. O macera ve heyecanın içerisinde yer almak pek çok insanın hoşuna gitmektedir. Dedektör ile define aramak hakkında sunulan pek çok bilgi kaynağı vardır.
Define Aramak Yasak Mı?
03.07.2021
Define Aramak Yasak Mı?

Dedektör satın almak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan birisi olan define aramak yasak mı sorusu olmuştur. Kısa yoldan kar elde etmek için define aramada altın madeni ile karşılaşılması bireyleri kısa süreden zengin eder. Bu zenginliğin sıkıntı çıkarmadığını öğrenilmesini istenilmesi alanda ilgili olanların sorularının cevaplarını aramaları gayet doğaldır. Define aramak yasak mı sorusunu arama motorlarında dahil araştırmaları bu sebeple meydana gelir.