HM DEDEKTÖR FİRMA'MIZ

                                                                                                                                                                (Her Marka Dedektör)

                                                                                                              Nokta&Makro , Minelab , Garrett , DRS Markalarının Yetkili Satış Bayiisi'dir.


Toplam 81 blog | 1. Sayfa
Altın Arama Dedektörleri
12.06.2021
Altın Arama Dedektörleri

Altın arama dedektörü geçmiş yıllarda askerlerin üzerindeki şarapnel parçalarını ve mermi çekirdeklerini bulmak için 1960 yıllarında üretilmiştir. Altın arama dedektörleri geçtiğimiz yıllarda metal ayrımı yapabilme özelliğine sahip değillerdi aslında teknolojide ilerleme kaydedilmesi ile Altın, Değerli ve Değersiz gibi metal cinslerini çok kolay ve doğru şekilde ayırabilmektedirler.
Su Altı Dedektörleri
12.06.2021
Su Altı Dedektörleri

Değerli madeni eşyaları bulabilmeniz için özel olarak tasarlanan su altı dedektörleri kendisine yakın olan metal ürünleri algılayarak özel bir ses oluşturur. Ortaya çıkan sese göre değerli eşyaları bulabilirsiniz. Değerli madeni eşyaları pratik bir şekilde arayabilmeniz için tasarlanan ürünler profesyonel ve amatör kullanımlar için farklı olarak tasarlanır. Kaliteli ürünler seçtiğiniz zaman olası her eşyada yanlış sinyaller almaz sadece uygun durumlarda sinyaller alarak zamandan tasarruf elde etmiş olursunuz.
Tek Para Dedektörü
12.06.2021
Tek Para Dedektörü

Tek para dedektörü otomatik zemin ayarına sahip olan ve otomatik olarak aramaya başlayabileceğiniz en fazla tercih edilen dedektör seçenekleri arasındadır. Önceden ayarlanmış arama modları sayesinde tek bir ekran üzerinden kolay bir arama imkanı sunan bu ürünler ile tek para, kalıntı, takı gibi metalleri de bulabilirsiniz.
Define Dedektörü
12.06.2021
Define Dedektörü

Define dedektörü otomatik arama özellikleri sayesinde saniyeler içerisinde aradığınız defineleri ve yer altındaki değerli madenleri bulabilmenizi sağlar. Yer altında yer alan mezar ve oda gibi boşlukların tespit edilmesi de derin define dedektörleri sayesinde mümkün olur. Demir, çivi gibi değersiz metalleri otomatik olarak kapatabilen ve yalnızca altın, gümüş ve bronz gibi değerli gömüleri net bir şekilde bulabilmenizi sağlayan bu dedektörler kaya, horasan, taş duvar ve ıslak zeminlerdeki altın ve boşlukları tespit edebilmenize imkan verir.
Dedektörlerde Derinlik Arttırma Nasıl Yapılır?
12.06.2021
Dedektörlerde Derinlik Arttırma Nasıl Yapılır

Dedektörlerde derinlik arttırma nasıl yapılır? Dedektörlerde derinlik arttırma konusunda yanlış bilinen uygulamalar bulunmaktadır. Bu noktada, dedektörde derinlik arttırmak için yazılım arttırmak ve çip takmak yerine bazı ufak dokunuşlar ile etkin çözümlerden faydalanılmalıdır.
Alan Tarama Dedektörü Nasıl Olmalıdır?
12.06.2021
Alan Tarama Dedektörü Nasıl Olmalıdır?

Alan tarama dedektörü nasıl olmalıdır; tarihi eşyaların bulunması, maden ve elementlerin keşif edilmesi için kullanılmakta olan dedektörler, tarihin gizli sayfalarını açabilecek kabiliyete sahip olmalıdır. Bunun için kullanım alanına göre yeraltı, sualtı, teknik ve hobi dedektörleri kapsamında nasıl bir cihaz alınması gerektiği tespit edilerek, cihaz özelliklerine bakılmalıdır.
Alan Tarama Cihazları İşe Yarar Mı?
11.06.2021
Alan Tarama Cihazları İşe Yarar Mı?

İnsanların bir eşyayı bulma macerası yıllardır farklı alanlarda da olsa daima meydana gelmiştir. Bu meydana geliş ise farklı şekillerde meydana gelse de uzun yıllardır alan tarama cihazları hep kullanılmıştır. Sadece define amacıyla değil farklı maddelerin bulunmasına da katkı sağlayan cihaz bu sebeple alan tarama cihazları işe yarar mı sorusu sorularak bu cihazların işe yaradığı söylenmiştir. Günümüzde kimyasal maddelerin tespitinde dahi bu cihazın kullanımı mevcuttur.
Alan Tarama Cihazı Nedir?
11.06.2021
Alan Tarama Cihazı Nedir?

Alan tarama cihazı nedir; Arazi ve toprak alanlarda metal madenleri bulmak ya da boşlukları keşif etmek için alan tarama cihazları kullanılmaktadır. Aynı zamanda su bulmak için de kullanılmakta olup dedektörler, sinyallerle çalışmakta ve kullanıcıyı günümüz teknolojisinde hoparlörden ses vererek uyarmaktadır. Bu sistem define bulma ya da su arızasını tespit etmek için yaygın bir kullanıma sahiptir.
Güncel Dedektör Fiyatları 2021
08.06.2021
Güncel Dedektör Fiyatları 2021

Yerin altında ki maden ve elementlerin bulunmasını sağlayan dedektörler define dedektörü, yer altı görüntüleme, alan tarama, endüstriyel dedektörler ve güvenlik dedektörleri olarak çeşitlere ayrılır. Yer altına yolladığı sinyaller ile değerli madenlerden dalgalı sinyalleri geri bildirim olarak alan dedektörler yer altına elektromanyetik sinyaller yollar ve sinyallerden gelen verileri dedektör kullanıcısına değer olarak gösterir.
Dedektör Yapımı
05.06.2021
Dedektör Yapımı

Hazinecilik faaliyetleriyle uğraşanlar için önemli olan dedektörler pahalı olabildiğinden bazı kişiler dedektör yapımı konusunda oldukça başarılıdır.

Evde küçük bütçelerle dedektör yapımı gerçekleştirmek istediğinizde kısmi başarılar elde edebilirsiniz. Ancak dedektör yapmak ve nitelikli bir ürün elde etmek istediğinizde gerçek bir dedektör edinmeniz gerekecektir. Çünkü hiçbir el yapımı ürün doğru sonuç vermeyecek, yanıltıcı olacaktır.
BLOG ARA
BLOG KATEGORİLERİ
POPÜLER BLOGLAR